Reference

Lena Břoušková

Pokud potřebujete řešit své mazlíčky, zjistit, jak se cítí doma, nebo s vámi a co potřebuji, běžte k Janě! Je v tom fakt dobrá! Po odblokování náš pes opět slyší! Mám z toho obrovskou radost! 
Na FenKinezce jsem zjistila, že se cítí být nepřijat a ignorován (přitom ho pořád hladíme a mazlíme se s ním). Odblokovali jsme a následující den sám od sebe začal dobře slyšet a je i celkově veselejší! Už nás chodí přivítat když přijdeme domů a na procházce opět pobíhá kolem. Členové rodiny také zaznamenali změnu a večer jsem slyšela poznámku: ..."Hmm, ten Brutík začal zase slyšet! Ráno jsem otevřela dveře a on vyběhl z boudy. To už se dlouho nestalo."
Už je to pár týdnů od odblokování a stále dobře slyší.
Děkuji Jani! 

Půl roku velmi špatně slyšel, mysleli jsme, že je to stárnutím, neslyšel klapnutí dveří, nebo když spal, přisedla jsem si k němu a začala na něho mluvit a on po chvíli otevřel oči a lekl se, že tam sedím.

Nikola Přikrylová


Janču můžu jen doporučit je skvělá kinezioložka, která dokáže odblokovat i zvířata. Má opravdu velký dar. Pomohla mi v mnoha směrech. Například jsem měla delší dobu problémy s cystami, které mi díky fenkineziologii úplně zmizely. Dokázali jsme i přes mě odblokovat pejska který měl strach z lidí ( byl týraný),u něj jsem měla i fyzické problémy (neustále kulhání, nechuť k jídlu, bolavé uši, ...antibiotika zabírala jen dočasně😔) po odbloků nemá ani známky těchto problémů, odblokovali jsme i spoustu lidí kolem mě, kteří o tom ani neví, ale hodně se změnili.😀 Ale všechno není hned, chce to opravdu čas a chodit pravidelně.
Děkuji Jani 🙂🙏 

Katka Plandorová


Janičku velmi doporučuji, je úžasná kinezioložka a úžasný člověk❤️ Je velmi intuitivní a citlivá, díky tomu se dokáže dostat do hloubky a odblokovat spoustu témat najednou. V případě nejasnosti se na Janičku mohu kdykoli s důvěrou obrátit, vždy si najde čas a poradí. Ve chvílích, kdy už člověk neví kudy kam, dokáže láskyplně nasměrovat správným směrem. Řešila jsem při minule návštěvě také pejska a mohu jen doporučit, výsledky jsou super. Děkuji❤️ 🙏

Martina Ryšková

Jana je úžasná FENkinezioložka. Pomohla nejen mně, ale i mnoha lidem i dětem v mém okolí. Je velmi empatická, přímá, vstřícná, komunikativní a co hlavně: přesně ví, co dělá. Neustále na sobě pracuje. Zajímá se o své klienty i po sezení FENkineziologie. O to, jak se jim po sezení daří. Jsem velmi ráda a vděčná, že mi vstoupila do života a stala se i mým blízkým člověkem.

Petra Lexová 


Janu můžu vřele doporučit. Pracuje s velkou pečlivostí, vždy je ochotná člověka podpořit a společně hledat řešení daného problému a to rychle, citlivě a s velkým pochopením a respektem ke klientovi. Vždy odcházím s pocitem, že jsem se opět posunula o velký krok vpřed. 


 I can highly recommend Jana. She works with great care, she is always willing to support her clients and find together the solution to a given problem quickly, sensitively and with great understanding and respect for the client. I always leave with the feeling that I have taken a big step forward again.

Monika Němcová


Janu moc doporučuji, je výborný člověk i profesionál. Moc mi pomohla a ráda se k ní vždy vracím :) 

I highly recommend Jana, she is an excellent person and a professional. She helped me a lot and I always like to come back to her :)


Doporučuji a proč? Posunulo mě to neskutečně na mé cestě vpřed a našla jsem co jsem hledala. Děkuji 🙏 

I recommend and why? It moved me incredibly forward on my way and I found what I was looking for. Thank you 🙏

Andrea Karasová


Janu mohu jen doporučit. Je velmi příjemná, přátelská a vstřícná, dokáže poradit a hezky se napojit na témata a klienta. Kineziologie u ní byla pro mne velkým přínosem, udělalo se spousta "práce" na odblocích. Určitě navštívím znovu, abychom na tématech pokračovaly dál. Děkuji za vše Jani ❤️

Martina Velecká


Pro Janičku není kineziologie jen prací, je to poslání, které vykonává s obrovskou láskou a pokorou. Má schopnost vcítit se do lidí, jít k jádru problému a pak už jen koukáte, jak jdou věci správným směrem. Neustále na sobě pracuje. Vždy je ochotná poradit, nasměrovat a povzbudit. Navíc jako bonus má skvělého pejska, který Vás zaručeně rozesměje. Přeji Jani spoustu dalších spokojených klientů, jako jsem já s manželem a oběma dětmi.

Anna Frnková


Janča je vstřícná, laskavá a dokáže se krásně naladit. Díky ní jsme přišly na bloky, které ve mě rezonovaly. Ať už práce, vztahy, zdraví. ❤️ Děkuji Ti Jani a mohu doporučit 🙏❤️ JGD.

Veronika Svobodová


Jana je suverenni kineziolozka s darem pomahat kineziologicky nejen lidem ale i zviratum. Dekuju ji za mnoho odbloku, ktere mi doted provedla, jsem maximalne spokojena a rada Janu doporucuji 💝


Jani, moc Ti dekuju za pomoc s nasi kockou, je fakt uzasne, ze kinezka funguje i na zvirata!
Abych pravdu rekla, nezdalo se mi to moc pravdepodobne, ze by se nase 4leta kocka nekdy mohla zacit rada mazlit, kdyz uz od kotete byla nekontaktni.
Jak jsi skrze me vytestovala pricinu, proc se nerada mazli, a pak vlozila vsechny ty odbloky, rikala jsem si, ze by to byl fakt zazrak, kdyby se neco zmenilo, moc sanci jsem tomu nedavala.
Pustila jsem to z hlavy a na vse zapomnela.
Ani nevim, jak dlouha doba uplynula, lae tydnu... ale jednou mi doslo, ze kocka se nejen necha pohladit, kdyz prijdu z prace, ale i pochovat a pomuchlovat a ze se ji to libi! Zavre oci, natahne krk a chce poskrabkat pod bradickou :D A dokonce si necha sahnout i na brisko, coz v minulosti proste neexistovalo! I pritel si vsimnul zmeny :)
Az se zas s Tebou uvidim, budu moc rada, kdyz se na to zase podivame a treba najdeme jeste nejake hlubsi vrstvy, ktere by se daly odblokovat. Kdo vi, treba nam jednou bude sedet dobrovolne na kline :D

Moc děkuji 🙏❤🐈Janičku Ure jsem poznala před rokem, ve velmi těžké životní situaci. Manžel, se kterým jsem byla 17 let a s nímž mám dvě krásné, zdravé děti, mi oznámil, že od nás odchází za jinou ženou. Moje maminka mi řekla, že prohrává boj s rakovinou. Navíc mi v té době odcházel ze života neskutečně blízký a milovaný člověk, který mi byl vždy oporou. Přes svoji kolegyni v práci jsem se dozvěděla o fen- kineziologii a o Janě Ure, za kterou pravidelně dojíždí. Rozhodla jsem se fen-kineziologii také vyzkoušet. U Jany jsem se střetla s pochopením a podporou. Janičku hodnotím jako velice vstřícného, empatického a laskavého člověka, který umí lidem pomoci. Věci v mém životě nabraly lepší směr. Vyrovnala jsem se s rozvodem i s brzkým odchodem své maminky. Jsem oporou svým dětem, které potřebují vyrovnanou a šťastnou matku. Věci jak je přináší život beru s nadhledem a s větší lehkostí, ne jako živoní katastrofy ale spíše jako životní zkoušky, ze kerých se lze poučit. Fen- kineziologii hodnotím jako velmi účinnou a prospěšnou metodu, jak se vyrovnat s určitými traumaty a bloky, které si člověk nese ať už ze svého dětství nebo z dospělosti. Janičku mohu jen doporučit a velice ji děkuji za pomoc, trpělivost, vstřícnost a laskavost.Moje cesta k miminku

Bylo 15.5.2018 a já jsem prožívala nejhorší noc ve svém životě. Ležela jsem v nemocnici po samovolném potratu a měla jsem pocit,že pro mě skončil svět. Ze dne na den velkou radost vystřídal velký smutek. Spousta lidí mi tvrdila, že teď je tam dole pohnojeno a že se další miminko hned povede. No utíkal měsíc za měsícem a miminko nepřicházelo. Nepřicházel ani klid v duši. Vnitřní výčitka střídala výčitku. Denně jsem hrála divadlo, že už jsem v pohodě, ale opak byl pravdou. Jenže jak se říká, všechno má svůj důvod a Vesmír vám vždycky pošle to, co právě potřebujete, tak i mně Vesmír rok po potratu poslal do cesty novou kolegyni v práci. Ta mi doporučila Fenkineziologii u Jany Ure. A začaly se dít věci. První sezení bylo hodně emotivní, až mě samotnou překvapilo, co všechno nemám zpracované. S Jančou jsme na mně intenzivně každý měsíc pracovaly a já jsem vnitřně cítila obrovskou úlevu. Začala jsem také jezdit každý týden k Janče na OM chanting, který pořádá a který jsem si moc oblíbila. Janča mi doporučila také půlroční terapie u Natálie Tothové v Brně. Ty se právě skvěle doplňovaly s Janinou Fenkineziologií. Byl to pro mě zkrátka necelý rok plný sebepoznání a práce na sobě. V prosinci skončily terapie v Brně a miminko sice stále nepřicházelo, ale mně bylo v té době psychicky už velmi dobře a cítila jsem velkou úlevu.
12.prosince se chystala Jana vyrazit do Německa za svým duchovním učitelem Paramahamsou Sri Swami Vishwanandou (budu mu říkat Guruji) pro požehnání a dala svým klientům možnost, že můžeme jet také a že se nám bude věnovat a se vším nám tam pomůže. Já jsem už od začátku vnitřně věděla, že určitě chci a potřebuji jet. Moc jsem si ale přála, aby se mnou jel i můj muž. Chtěla jsem, aby nám Gurují společně požehnal miminko. Můj muž nejprve ale jet odmítl. Nenutila jsem ho, o to větší bylo mé nadšení, že po čase sám přišel s tím, že pojede. Přišel 12. prosinec a vyrazili jsme do Německa. Celodenní program se nám moc líbil a odpoledne pak přišlo na řadu požehnání od Gurujiho. Ty pocity se jen těžko slovy popisují, ale když vešel do místnosti, kde jsme na něj čekali, začaly mi téct po tvářích slzy. Šla z něj nepopsatelná energie. Samotné požehnání bylo neuvěřitelné a zážitkem na celý život pro mě i mého muže. Od Gurujiho jsme dostali radu, co dělat, aby k nám přišlo miminko. Když u Gurujiho stojíte, tak ani na chvíli nepochybujete, že on přesně ví, proč vám tohle radí a víte, že přesně tohle máte udělat. 13. prosince jsme se z Německa vrátili a hned jsme začali konat podle jeho rady.
Dnes, když toto píšu mám chvíli před porodem. Naše miminko k nám podle pana doktora přišlo zhruba na Štědrý den, takže 12 dní po požehnání. Je to náš malý velký zázrak. Nikdy jsem za nic nebyla tak vděčná. Jsem vděčná všem, kteří se mnou tuto cestu šli.
Jani, děkuji za to, že jsi mi vždycky poradila, co mám dělat. No myslím, že výsledek je dneska už opravdu hodně viditelnýNový rok - nový začátek

Začíná se psát nový rok 2020 a už na konci roku 2019 jsem věděla, že tento nový rok 2020 přinese spoustu změn a nových začátků, jak mě tak i ostatním. Moje novoroční předsevzetí bylo změnit se, změnit můj přístup k životu. Nevěděla jsem jak nebo kde začít, ale rozhodla jsem se. Pak mi osud přivál do cesty FENkineziologii a úžasnou ženu, paní Janu Ure. Když jsem poprvé jela na FENkineziologii měla jsem v hlavě úplně prázdno, nevěděla jsem proč tam vůbec jedu, jen jsem věděla, že je to správná cesta. Jako dneska si pamatuju to první sezení, to jak jsem vlastně vůbec nevěděla, co dělat, co čekat, co říct..... ale pořád mi ten hlásek v srdci říkal: " Neřeš to a mluv, nějak to dopadne" Dodnes jsem za to nesmírně vděčná!!

Začala jsem si uvědomovat, že alkohol za mě problémy nevyřeší, že moje vztahy se neurovnají, když budu mlčet, budu ta hodná, která každému vždy vyhoví a když mě někdo požádal o laskavost, mohla jsem se přetrhnout, jen abych mu jakkoli pomohla nebo vyhověla na úkor sama sebe.

Dnes je to asi osm měsíců od první návštěvy. Když se ohlédnu zpět kdo jsem byla a kdo jsem teď, WOW... Dnes už vím, že říct svůj názor můžu, že mohu říct slovo NE, když to tak cítím, že hádky nejsou řešení, že mnohem snadněji to jde když to řeknu v klidu.

Před pár dny jsem mluvila s mamkou. My dvě jsem se vždycky hádaly, ať jsme začaly řešit cokoli dopadlo to hádkou na 3 dny a dalším uraženým mlčením ještě tak týden.

Mamka mě požádala abych jí sundala záclonu a já jí řekla, že ano, ale za chvíli a už se začínala rozjíždět hádka. (jsme v domě jen ženský, takže mužské práce jako je např. odšroubovat tyčku od záclony si dělíme mezi sebe) A jak tak na mě dorážela, že to chce hned atd. tak jsem jí v klidu a co nejjemněji řekla: " Maminko já jsem tvá dcera ne manžel, který tohle má dělat a kterého, jak to tak bývá, žena uhání běž, honem, udělej to atd. Opravdu hezky jsem jí řekla, že pokud to potřebuje hned, tak šroubovák je v dílně a klidně si to může odšroubovat, že to není problém. No v tu chvíli vybuchla jako papiňák, ale já jsem zůstala v klidu a hezky jsem si to s ní vyříkala, a bylo ani ne za 10 minut po hádce a nakonec se přišla hezky zeptat jestli je na to lepší tenhle nebo jiný šroubovák. (ještě jen upřesnění moje maminka je zdravá a fit a zvládne stoupnout na židli a sundat záclonu) Potom jsem nad tím přemýšlela, jak jsem to dokázala, protože kdyby se tohle stalo před půl rokem, vybuchla bych taky a byla by to hádka jako vrata. A došlo mi, že to bylo díky tomu, že jsem dokázala říct svůj názor, dokázala jsem říct NE a dokázala jsem to ustát a zůstat v klidu. Pro někoho to může být maličkost, ale věřte, že pro mě je to jeden z nejúžasnějších pokroků co jsem dokázala.

Takže i v takových "obyčejných" a přesto důležitých věcech mi dokázala paní Jana a FEN kineziologie pomoc a moc za to děkuji